| Babagskwvsi a întrebat:

Bună seara! se poate renunța la facultate după ce am confirmat locul si am plătit si cei 600 pentru confirmarea locului? Am aflat recent că nu voi incadrat cu studii superioare la locul de muncă, urmând facultatea la care am aplicat și am intrat.
tin să mentionez că nu am dus incă actele la facultate

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Da. Dar pierzi cei 600 de lei.

| Babagskwvsi explică (pentru gabicoo):

Trebuie să i anunt că nu mai vreau sau dacă nu duc actele sunt respins automat?

| gabicoo a răspuns (pentru Babagskwvsi):

Nu te duci să duci actele. Normal ar fi să anunți că te bagă în baza de date și te stresează apoi cu telefoanele.

| cassyona a răspuns:

Nu știu, întreabă la secretariat dacă poți primi banii cei 600 înapoi.

| anjellique a răspuns:

Suna la secretariat si iti vor clarifica ei. Nu iti vei primi banii inapoi si doar nu duci actele