| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva - daca ma inscriu la facultate in Anglia, mai exista sanse sa primesc acel imprumut - grant - chiar daca s-a finalizat Brexit-ul? Daca nu, pot macar sa ma inscriu fara grant si in acest timp sa ma angajez, sau cu greu vor mai primi imigranti?

4 răspunsuri:
| Anonimaaaa1234534567897654 a răspuns:

Cristina Zavarski
Are foarte multe clipuri legate de sport și sanatate

| Anonimaaaa1234534567897654 a răspuns (pentru Anonimaaaa1234534567897654):

Mor
Am intrat din greseala pe întrebarea asta
scuze

| TpuNewbie a răspuns (pentru Anonimaaaa1234534567897654):

Haha, big lol

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai sunt valabile bursele acordate celor din UE, că au ieșit din.
Nu poți să te înscrii fără să plăteșțe școlarizarea, și să demonstrezi la momentul înscrierii că ai bani de taxa anuală. Ca student poți lucrat după lege 20 de ore, dar asta nu îți ajunge pentru taxe. Așa că ori ai bani, ori salut.