| diana2617diana2617 a întrebat:

stie cineva ce program se folosea la scoala in clasa a 12 -a pentru atestat ( sa creez un site ) sad?

Răspuns Câştigător
| Cr1st1ii a răspuns:

Buna, noi am lucrat cu Adobe dreamviewer, la inceput pare foarte greu, dar nu este, este foarte simplu, se lucreaza aproximativ ca si in word.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce vrei tu draga, ce vrei tu. Sint xshpe mii de moduri pentru a face asta. Daca esti a 12-a si pui intrebarea asta, atunci e chiar trist. Mai ales ca ai si citamai netul la dispozitie pentru a te documenta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de un editor text pentru crearea de siteuri. Ca e un editor simplu gen notepad++ sau un IDE mai complex gen Eclipse nu conteaza

| diana2617diana2617 explică (pentru KodrutZ):

Nu sunt a 12 - a! imi trebuie strict programul ala pentru ca alte programe stiu si eu! mersi frumos oricumwinking

| KodrutZ a răspuns (pentru diana2617diana2617):

Pai nu exista "strict programul ala". Daca proiectul se cheama "realizarea unui site web" poate fi dus la capat in nshpe moduri.

| diana2617diana2617 explică (pentru KodrutZ):

Ce n-ai inteles tu e ca pentru mine nu e o problema site-ul ci programul! nu ma intereseaza cate programe exista, daca nu ma poti ajuta cu raspunsul pe care il caut vezi-ti de trebuie mister, nu te mai baga in seama aiurea!

| KodrutZ a răspuns (pentru diana2617diana2617):

Ce n-ai inteles tu e ca nu exista un program anume pentru scopul asta, doooh!