Întrebare recomandată | BeresBeatrice a întrebat:

Stie cineva daca se gasesc cursuri de japoneza pentru nivel mediu spre avansat in Bucuresti? Am tot cautat si in toate locurile momentan au doar cursuri pentru incepatori, iar eu as avea nevoie ca sa ma pregatesc pentru admitere la facultate.

3 răspunsuri:
| BeresBeatrice explică (pentru alessia5158):

Am incercat deja acolo, multumesc oricum. Nu imi raspunde nimeni iar pe site scrie ca incep cursurile pentru incepatori in luna aceasta.

| alessia5158 a răspuns (pentru BeresBeatrice):

Suna-i la telefon intre orele programului de lucru ---in afara programului, contacteaza-i prin e-mail. Se prea poate ca, grupele nivel mediu /avansat, sa se formeze mai lent decat grupele de incepatori, motiv pentru care timpul de asteptare pana la inceperea acestor cursuri sa fie mai lung.