| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde se pot vedea prima/ultima medie la admitere la Universitatea din Bucuresti, Pedagogie? Am cautat, dar nu gasesc nicaieri.

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Bună. Probabil se vor lua în funcție de media diplomei de bacalaureat, nu cred că necesită o anumită medie ci doar să ai diploma. Dar acum depinde de numărul de locuri și cel al candidaților. Dar media cât mai mare reprezintă un avantaj pentru a intra fără taxă.

| Andpmand a răspuns (pentru 94Lucifer94):

Fiind doar 59 de locuri la stat si eu avand 8.25 media, as fi vrut sa vad cam care sunt mediile celor care au intrat, ca sa nu sper degeaba la un loc la stat.

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Andpmand):

Am căutat și eu dar nu am găsit. Poate ar trebui să le trimiți un email.