| Hopeworld a întrebat:

Bună, sunt in clasa a 10a la profilul științe ale naturii la Nicolae Bălcescu și vreau de anul viitor sa merg la filologie. Pot să îmi schimb profilul? Dacă da, ce diferențe trebuie sa dau? Credeți că o să îmi fie mai greu sau mai ușor? Vă mulțumesc in avans.

2 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

1.Da, poți sa te muti din vacanta de vara
2.O sa dai la latina diferenta(daca mai apare un alt val de covid atunci o sa fii transferata în funcție de media pe care o sa o ai anul acesta)
3.Pai aici depinde de profesori ca numai ei pot decide ce subiecte ai. E ca o evaluare sumativa

Succes ^_^

| Hopeworld explică (pentru gabriel2004o):

Mersi happy