| nurckye a întrebat:

Sunt in clasa a 12-a la profil de mate-info si ma gandeam sa aplic la FILS in cadrul politehnicii, la franceza. As dori sa aflu mai multe informatii despre aceasta facultate, mai exact cata scoala se face si ce oportunitati am dupa ce o termin. E la fel ca la automatica doar ca e in franceza?

3 răspunsuri:
| Bunica69 a răspuns:

N-are nici o legatura Automatica si Calculatoare cu FILS laughing. Daca vrei sa faci programare, singura optiune pe care o ai este Automatica si Calculatoare in cadrul politehnici.

| nurckye explică (pentru Bunica69):

Pai ce este gresit la fils? Ca programa pare asemanatoare

| Bunica69 a răspuns (pentru nurckye):

Sunt la AC si stiu, daca vrei programare ai doar AC si Info.