| delena a întrebat:

Sunt la filologie limbi moderne, trec in clasa a 10-a, insa deja ma gandesc la o facultate, asa cum e normal, cred. Nu stiu exact spre ce sa ma orientez,insa cred ca as vrea psihologie sau filozofie sau legat de istorie.
Ideea e ca, vreau sa stiu despre facultatile din strainatate, deoarece ma tenteaza, cel putin Marea Britanie. As vrea sa imi dati detalii despre cum se intra la facultatile din alte tari, in special UK.
Si daca stiti, in ce consta a fi sef de promotie in clasa a 12-a. Dau funda celui mai amplu raspuns. Multumesc.

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cu fata aia vrea sa mergi la psiho?laughing

| delena explică (pentru unknownn):

Ce vrei sa zici?