| Etoilefilante a întrebat:

Bună! Știe cineva cum e la facultatea de agricultura? Sau la USAMV București (nu la medicina veterinara). Am fost odată acolo dar nu am reușit sa întreb decât o persoană care se grăbea să ajungă la ore. Dau funda

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Cum să-ți zic să nu ințelegi gresit: la facultatea de agricultura, mergi cu valul, te duce curentul. Dar să fii prezent!

2 răspunsuri:
| Etoilefilante explică (pentru sierra1):

Serios? Faza e că am văzut că în orar sunt destul de multe materii dubioase. Gen pedologie, biochimie, statistica și un semestru am văzut ca se face și informatică. Eu cât am fost la liceu nu am făcut informatica deloc. Crezi că m ar trece? Sau ar trebui sa găsesc un meditator sau pe cineva care sa mă învețe? Adică presupun că nu o sa mă învețe de la zero. Și legat de biochimie și restul materiilor, trebuie sa avem deja ceva cunoștințe sau ne învață ei de la început?

| sierra1 a răspuns (pentru Etoilefilante):

"sunt destul de multe materii dubioase...un semestru am văzut ca se face și informatică"

ai haz, dacă n-ai știut, iți spun eu.
Dacă n-ai priceput ce-i aia "te duce valul", dă un semn