| Justarand0mguy a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare, as putea sa ma transfer la alt profil dar in acelasi liceu in vacanta dintre module?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu. Transferurile se fac după ce termini clasa a IX-a.

| gaminator a răspuns:

Daca nu esti in clasa a 9 a poti sa te transferi intre module.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca transferurile s-au incheiat deja anul acesta.

Transferurile se pot realiza NUMAI la inceput de an scolar cu 2-3 saptamani inainte, ca s apotis sutine si examenele de diferenta.

Exceptie: Transferurile intre modul se pot face numai daca te muti dintr-un judet in altul!

| LisaJulie a răspuns:

Da! Totul este sa te interesezi la secretariat

| Justarand0mguy explică (pentru gabicoo):

Scuze am uitat sa specific ca sunt a 10