| aaaaa_8179 a întrebat:

care este cel mai usor liceu? la ce se da bacul? nu vorbesc de sportiv sau de cele mai slabe. Funda! seriozitate!

5 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Lol dacă cauți așa nah ce să zic laughing))
orium Filologie, Științe asteas ușoare.

| DiamantulAuriu a răspuns:

La filologie este usor mai ales ca nu dai bac la mate

| aaaaa_8179 explică (pentru DiamantulAuriu):

Da dar dai bac la istorie...sad

| DiamantulAuriu a răspuns (pentru aaaaa_8179):

Da dar oricum este mai usor decat bacul la mate

| Changes a răspuns:

Nu e ușor la filologie.Istoria nu e ușoară, româna nu e ușoară, nimic nu e ușor.Istoria e grea, sunt mulți ani, multe chestii de ținut minte.De exemplu pentru bac am avut de învățat 80 de pagini, sunt 9 teme în care sunt cuprinse date de la 100 până la 1991.Nu faci matematică, da dar istoria compensează.