| geov20 a întrebat:

care sunt efectele pe care le are nesiguranta asupra reusitei profesionale? multumesc!

Răspuns Câştigător
| aculaR18 a răspuns:

Nesigurantei ii mai poti spune si neincredere in sine si cred ca are un efect distructiv asupra reusitei profesionale. Iti spun din propria experienta ca am avut destul de mult de pierdut din cauza asta.

2 răspunsuri:
| geov20 explică (pentru aculaR18):

Multumesc frumos happy

| ElenaSA a răspuns:

Nu ajungi sa obtii rezultate pe masura posibilitatilor tale, poti sa ai probleme la nivelul relatiilor pe care le stabilesti cu colegii.