| ralukutza123456789 a întrebat:

Buna TPU cine stie cateva desene animate educative despre un invatator si un elev sau o eleva sau ceva de genul asta... Funda am nevoie

Răspuns Câştigător
| AdaLeo a răspuns:

Buna!
Exista mai multe tipuri si nu stiu exact ce vrei sa zici, dar uite :,, Arthur,, (e pe Minimax, dar mai are si unele episoade in care invata la scoala niste chestii). de obicei gasesti desene educative de la Disney Channel pana la Boomerang, Minimax si Tom si Jerry (chiar daca sunt de copii mici ^^). Bafta!

1 răspuns:
| ralukutza123456789 explică (pentru AdaLeo):

Mersi o sa mai ast raspunsuri dar doar ca sa stii nu sunt pentru mine sa ma uit eu la ele am un proiesc pana la sfarsitul anului scolar in care trebuie sa realizez plansa unui episod dintr-un desen animat educativ si pentru asata mi-a trebuie.