| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.... Cuvantul "apa" fara ah este articulat cu articolul hotarat "-a"?

Răspuns Câştigător
| AmD a răspuns:

Da

12 răspunsuri:
| DarkVillian a răspuns:

Da

| Akeron a răspuns:

Da

| SWEETY777ffff a răspuns:

Da

| Alle19 a răspuns:

Cuvantul ''apa'' fara ah este articulat cu articolul hotarat "-a" love struck da asa este :*! Succes Funda!

| SwettyCat a răspuns (pentru DarkVillian):

Asa ziceam si eu...inseamna ca am o profa de romana fff foarte prosta.

| DarkVillian a răspuns (pentru DarkVillian):

Fundita pls love struck

| DarkVillian a răspuns (pentru SwettyCat):

Fundita PLS love struck

| DarkVillian a răspuns (pentru SwettyCat):

Toti ceilalti s-au laut dupa mine si tu ii dai funda ultimei fete.Eu am fost primul care a raspuns.

| AmD a răspuns:

Multumesc, pentru funda!
totusi si ceilalti au avut acelasi raspuns deci, Bravo tuturor!

| AmD a răspuns (pentru DarkVillian):

Uite, toata lumea a raspuns cotect! doar pentru ca si altii au raspuns ca tine, Nu inseamna ca s-au luat dupa tine! fara suparare, dar asta este adevarul!

| AbandonedSoil a răspuns:

Da

| SwettyCat a răspuns (pentru AbandonedSoil):

Ms.