| nastaseelenacristina a întrebat:

Buna TPU, daca am fost la taxa si acum trec anul 2 cu media 9.43 trebuie sa completez eu ceva sau ma repartizeaza ei la buget?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu vei ramai "la taxa" asa cum ai selectat facultatea de la inceput, ca nu poti sari "la buget", chiar daca ai medie mare.

| kalasnicov22 a răspuns:

Trebuie sa le duci diploma de bac in original daca vrei sa glisezi la buget, si sa iei legatura cu secretariatul cat mai repede sa nu inceapa anul.

| nastaseelenacristina explică:

Am dus diploma de anul trecut dar n am prins buget. Acum am trecut anul 2 vreau sa stiu daca te trec ei automat daca te califici la buget sau trebuie sa cer eu sa completez eu ceva?