| Andrei1859 a întrebat:

Bună TPU! Dacă am picat bacul la proba la alegere, pot să schimb materia în sesiunea de toamnă sau trebuie să dau tot aceeași la care am picat?

5 răspunsuri:
| NurseNico a răspuns:

Poti alege alta materie, eu am picat la geografie si a doua oara am dat la sociologie. Succes!

| Andrei1859 explică (pentru NurseNico):

În ce an?

| NurseNico a răspuns (pentru Andrei1859):

Eu in 2015, iar nepoata mea a patit la fel in 2023 si a schimbat materia. Daca nu ma crezi pe cuvant poti intreba la secretariat.

| Andrei1859 explică (pentru NurseNico):

Vă cred, doar că mă gândeam să nu se fi schimbat între timp. Am vorbit și se poate. Mulțumesc!

| NurseNico a răspuns (pentru Andrei1859):

Cu drag, iti urez multa bafta! happy