| Justarand0mguy a întrebat:

Buna TPU daca eu sunt la mecanica si ma transfer la Economic din modulul urmator, ce se intampla cu notele mele de la m3, m2 si m1 pentru ca module la care am note sunt specifice profilului mecanic, se vor pune la modulele pe care le fac la economic?

1 răspuns:
| Andrei0410 a răspuns:

Putin ciudat ca poți sa te muti. De obicei, trebuie sa ai aceleași materii. Daca nu, trebuie sa dai niște examene, ca sa vada aia ca ai cunoștințe ca si restul clasei.