| Nistor_Valentin_2002 a întrebat:

Eu am dat niste probe pedagogice pentru ca in caz ca iau nota mica la examen sa intru acolo. Acum am luat nota mare si pot intra la un profil mai bun, dar am auzit ca sunt izolat in acest domeniu din cauza probelor date. E adevarat?

7 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

N-are nicio legătură.
Daca nu mai vrei acolo completezi ca toata lumea fisa de inscriere si atât.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat.
daca nu vrei sa mai mergi la pedagogic atunci nu-l treci pe fisa de optiuni.

| Lvc2000 a răspuns:

Anul acesta ni s-a spus ca daca vei da probele, iar intre timp ai media necesara sa intri(nu contează ca e foarte mare), intrii acolo...Nu exista cale de întoarcere doar in cazul in care o ai mai mica. Au o arhiva si nu iti vor permite sa alegi alt liceu din cate stiu eu..probabil nu e 100% sigur dar asa ni s-a comunicat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lvc2000):

Vorbesti prostii. Conteaza ce alegi pe fisa de optiuni, daca nu pui liceul ala, nu esti repartizat acolo.

| Nistor_Valentin_2002 explică (pentru Lvc2000):

Asa am auzit zi lvc2000 si sper sa nu fie adevarat... Trebuie sa faci nu stiu ce cerere ca sa nu mai intri acolo

| Lvc2000 a răspuns (pentru Nistor_Valentin_2002):

Da..trebuie practic o cerere ca dovada ca locul tau nu mai trebuie tinut si sa-l ocupe alt elev. oricum multa baftă!

| Nistor_Valentin_2002 explică (pentru Lvc2000):

Multumesc