| ComanAlexIoan a întrebat:

Eu am luat un 6 la limba romana dar media genrala mi-am iesit 9.71, mai pot intra la licaul Liviu Rebreanu?

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Poti intra pentru ca ai media foarte marehappy bravo

6 răspunsuri:
| Ic3MaNN a răspuns:

Da... Poti... Dar cu multa straduiala laughing

| Ellsuulici a răspuns:

Din cate stiu eu poti intra. Conteaza media generala foarte mult. Daca la teza ai luat 6 stai linistit ca poti intra la liceu " Liviu Rebreanu". Funda?

| VL4DST3R a răspuns:

Daca media la liceul asta e mai mica de 9.71 da, fara nici o problemawinking Funda?

| ComanAlexIoan explică (pentru Ellsuulici):

Am luat 10 in teza la romana tongue

| Rockart a răspuns:

Depinde de notele din examenele finale.

| forzasteaua a răspuns:

Stai linistit cu notele asteawinking nue le conteaza..ma rog...conteaza pentru intrarea la liceu, ca o data ce te-ai trezit la liceul dorit nu te mai intereseaza ca iei un 6 la romana..notele sunt date de niste oameni.notele sunt nisteevaluari.cine a spus ca niste OAMENI pot evalua si critica alti OAMENI? doar Dumnezeu poate face asta.asa ca nu mai pune la suflet... teke it easy and..relax.life is goodwinking