| Valeennavoleena65 a întrebat:

Bună TPU eu aparţin de direcţie, sunt în plasament la asistent maternal
Vreau să comand ceva prin poştă poate să afle cei de la direcţie despre comanda mea? pentru că nu aş vrea să ştie

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Poți! Dar vezi să nu fie ceva ilegal!

| pufulescu0o a răspuns:

Cei de la directie, cum le zici tu, slabe de tot sanse sa afle ceva! Vezi ce zice asistentul maternal despre comanda ta. Acela / aceea chiar ca poate usor sa afle!

| Valeennavoleena65 explică (pentru pufulescu0o):

Cum poate afla ea?

| pufulescu0o a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Simplu, atunci cand primesti pachetul acela acasa. Sau nu o intereseaza?

| Valeennavoleena65 explică (pentru pufulescu0o):

La poşta am zis

| pufulescu0o a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Adica cei de la Posta sa raporteze la Directie ca ai primit tu un pachet?
Nu te supravegheaza aceia pe tine ca sa dea raportul despre ce iti comanzi.