| alaska01 a întrebat:

Invat la un liceu din Bucuresti, iar din toamna vreau sa ma mut la un liceu din Pitesti. Cei care au trecut printr-un transfer ii rog sa imi spuna si mie daca se obtine greu fisa de transfer, sau cei care stiu sigur. Va multumesc! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu m-am transferat la sfârşitul clasei a-IX-a la alt liceu.
Cererea mi-a fost aprobată repejor. Într-o săptămână au fost gata toate actele. Mai întâi mi-a semnat directoarea de la liceul care m-a primit, a doua zi am fost la directoarea de la liceul care am plecat. Aceasta a fost obligată de circumstanţe să-mi semneze documentul deoarece nu puteam figura în două licee diferite iar în vacanţa de vară au fost trimise notele mele la noul liceu.
Dacă ştii cum să procedezi se rezolvă într-o săptămână.
Succes!

1 răspuns:
| alaska01 explică (pentru Hydrangeaceae):

Te-ai mutat la alt liceu in acelasi judet?