| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU?! Sunt a VIII-a si vreau sa merg la stiinte ale naturii,apoi la medicina.Ce parere aveti?! Mentionez faptul ca sunt sensibila, creativa si imi place sa ajut oamenii! Hmm, oare mi s-ar potrivi?!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Medicii nu sunt sensibili!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Stiam si eu...serios?! Am citit un articol cu o fata sensibila care a devenit medic de urgente! Au si ei sentimente, sa stii si in plus, eu nu vreau sa ma fac medic chirurg...va rog, daca nu sunteti bine informati nu mai raspundeti!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună din nou.
Ce spui tu despre medici?
Ai avut de a face cu ei de comentezi nefondat?
Eu așa l-am pierdut pe tata, prin "sensibilitatea" lor nesimțită!
Stai jos.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Imi pare rau pentru tatal tau, dar nu comentez nefondat! Pe bune, exista medici cu defecte intr-adevar, dar ei stiu ce inseamna munca si crezi ca ei nu sunt oameni?! Ce crezi ca ei sunt doar niste roboti?

Răspuns utilizator avertizat
| Shaddox a răspuns:

Daca esti sensibila mai bine te duci la psihologie. Iti trebuie un stomac foarte tare sa treci prin medicina.