| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU?! Sunt a VIII-a si vreau sa merg la stiinte ale naturii,apoi la medicina.Ce parere aveti?! Mentionez faptul ca sunt sensibila, creativa si imi place sa ajut oamenii! Hmm, oare mi s-ar potrivi?!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Medicii nu sunt sensibili!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Stiam si eu...serios?! Am citit un articol cu o fata sensibila care a devenit medic de urgente! Au si ei sentimente, sa stii si in plus, eu nu vreau sa ma fac medic chirurg...va rog, daca nu sunteti bine informati nu mai raspundeti!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună din nou.
Ce spui tu despre medici?
Ai avut de a face cu ei de comentezi nefondat?
Eu așa l-am pierdut pe tata, prin "sensibilitatea" lor nesimțită!
Stai jos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Imi pare rau pentru tatal tau, dar nu comentez nefondat! Pe bune, exista medici cu defecte intr-adevar, dar ei stiu ce inseamna munca si crezi ca ei nu sunt oameni?! Ce crezi ca ei sunt doar niste roboti?

| Shaddox a răspuns:

Daca esti sensibila mai bine te duci la psihologie. Iti trebuie un stomac foarte tare sa treci prin medicina.

Răspuns utilizator avertizat