| miriz a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva, este vorba de niste profesoare foarte dragi mie. Ce cadouri le-as putea da? Si nu, nu ma refer la cadouri de craciun. Vreau sa fie ceva special, care sa impresioneze. Va multumesc

7 răspunsuri:
| DanyBv a răspuns:

Dupa parerea mea, ca sa le impresionezi ar trebui ca acele cadouri sa fie facute de tine, nu cumparate...

| miriz explică (pentru DanyBv):

Si anume ce propui? nu prea gasesc ce sa fac de mana

| dianaandra1467 a răspuns:

Dacă sunt tinere, sau chiar și mai în vârstă de ce nu, să le cumperi niște flori. Dacă știi și pe cele care le preferă, este și mai bine! Un parfum ar fi chiar drăguț, împreună cu florile sau alegi dintre cele două. un jurnal cu pixuri, creioane etc. Ceva ce ți-ar place și ție! O zi bună.

| paula233 a răspuns:

Poti sa le iei un parfum, o floare nu buchet ca se ofilesc si nu face nimic cu ele. Eu asa le-am luat o cutie de ciocolata, ghiveci cu flori si poti sa le pui si bani sa-si cumpere ce vorwinking

| albert02 a răspuns:

Trebuie cadouri facute de tine.
Profesorilor codourile facute de elevi le place.

| DemetraAlexandra a răspuns:

Ceasuri,parfumuri..etc. sper ca te-am ajutat smug

| miriz explică (pentru DemetraAlexandra):

Mersi ''etc'' mi-a fost cel mai de folos