| aleexkdos90 a întrebat:

Bună tuturor! Am depus cererea de transfer, de pe protecția mediului pe științe sociale. Având media 9, 77 sper să-mi aprobe, au mai depus cereri de transfer copii de pe științe sociale și aș prinde un loc. O colegă își depune și ea cerere pe științe sociale, ea având media 9, 66. avem șanse să intrăm? cine are prioritate prima?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cea cu media mai mare.

| www222e a răspuns:

Aveti sanse amandoi. Prioritate are cel cu media mai mare.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai rabdare, ca intai se ocupa toate locurile cu cei care au intrat din prima la acel liceu si daca mai raman locuri neocupate, abia atunci se vor accepta si copii tansferati de la alte licee, evidnet prioritate au cei cu medii mari.

| LisaJulie a răspuns:

Ție pentru ca ai media mai mare dar și ei apoi ei! Eu sunt sigura ca veți intra

| aleexkdos90 explică (pentru Violleta2022):

Eu mă refer că copii de pe științe sociale au depus sa se transfere pe alte profile și vor rămâne locuri libere acolo (pe științe sociale)