| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, Biblia este studiată în facultățile de teologie?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, dar nu numai.

| gabicoo a răspuns:

Nu. Doar la cele de medicină.

| johnnny123 a răspuns:

Nu, în facultățile de teologie se studiază motoarele cu combustie internă.

| Magie2525 explică (pentru johnnny123):

De ce îți bați joc?

| Magie2525 explică (pentru gabicoo):

Cum să se studieze la medicină Biblia?

| johnnny123 a răspuns (pentru Magie2525):

Ți-am mai explicat de ce: pentru că întrebările tale nu merită altceva.

Dacă tu încetezi să pui întrebări tâmpite, atunci încetez și eu să-mi bat joc.

| Magie2525 explică (pentru johnnny123):

Și asta e o întrebare tâmpită?

| johnnny123 a răspuns (pentru Magie2525):

Întrebarea dacă la facultatea de teologie se studiază textul fundamental al credinței?

Da, este o întrebare complet tâmpită. Este ca și cum ai întreba dacă la Facultatea de Matematică se studiază matematica.

| Magie2525 explică (pentru johnnny123):

Mie nu mi se pare o întrebare tâmpită.