| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, cum de flacăra nu îl arde : " https://youtu.be/E3udKm8xCSk?si=sdOjVg3HFrnRDWpT "?

8 răspunsuri:
| ninuku a răspuns:

E ceva logic... Pentru ca misca flacara si nu o tine in acelasi loc si nu apuca sa se arda.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa si tu ca el si probabil nu te va arde.

| Magie2525 explică (pentru suntserios):

De ce să nu mă ardă?

| Holiday a răspuns:

Toata smecheria e sa nu tii flacara pe loc. Schimbul de caldura nu se face instantaneu. Poti incerca cu o bricheta aprinsa pe care o misti rapid. In plus, nu toate flacarile au aceeasi temperatura. Foloseste un combustibil care genereaza o flacare relativ "rece".

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Magie2525):

Daca nu te duce capul de ce, nu incerca. Considera video o minune a lumii moderne si e mai simplu asa.

| Magie2525 explică (pentru suntserios):

El încearcă să demonstreze că, în videoclip, nu este o minune.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Magie2525):

Pai nu e o minune

| Magie2525 explică (pentru Magie2525):

El încearcă să demonstreze, în videoclip, că nu este o minune.