| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, cum pot vedea cursuri online de " Știința informării și documentării "?

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Te duci la facultate

| minrest a răspuns:

Sunt foarte greu de folosit doar prin urmarire, deltfel, nici nu exista. Clasificarea, indexarea, catalogarea, etc. sunt materii prea grele ca sa le inveti urmarind cursul. Poti sa faci facultatea, care iti va da diploma, pe care trebuie sa o prezinti cand vrei sa te angajezi. Dar eu cred ca alte facultati sunt mult mai utile.