| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, de ce acei oameni au făcut așa ceva?
De ce i - au dat șarpelui 6 pui de șoarece, ca să îi mănânce?
Nu credeți că este un mare păcat de la Dumnezeu?
https://youtu.be/OFs43-GpndU?si=WuqkSsQLc_j7C8RH

7 răspunsuri:
| Magie2525 explică:

Nu credeți că este un mare păcat, că i - au dat șarpelui 6 pui de șoarece, ca să îi mănânce?

| Korkodeln a răspuns (pentru Magie2525):

Si ce ar fi trebuit sa-i dea, paie? Dumnezeu a spus foarte clar ca a creat animimalele pentru oameni sa le foloseasca la ce doresc, asa ca daca te apuci de discutii teologico-filozofice te rog citeaza ce percepte din Biblie a incalcat ala care si-a hranit sarpele cu soareci.

Dar cred ca de fapt e "guerilla-marketing" pentru mizeria aia de video sau te bagi in seama.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu ai mâncat carne niciodată în viața?

| Magie2525 explică (pentru Korkodeln):

Ce vrei să spui prin: " Dar cred ca de fapt : " guerilla-marketing" pentru mizeria aia de video sau te bagi in seama "?

| Magie2525 explică (pentru mihai69):

De ce nu?

| mihai69 a răspuns (pentru Magie2525):

Da' în natură, șarpele ăla ce mănâncă?!? Nu cred că frunze.