| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, este adevarat ca actorii stiu multe limbi straine?
De ce se intampla aceasta? Care este legatura dintre arta si limbi straine?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Limbile străine dau actorilor posibilitatea de a juca mai multe piese / filme.

Cate filme se fac in Romania in română? Destul de puține.

Cu cât ști mai multe limbi cu atât ai acces la mai multe filme și roluri.

| Curious2 explică (pentru PainTech):

Asa este.
E adevarat ce spui.
Pot sa te intreb ce ai studiat?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur. Cum altfel sa interpreteze mai multe roluri si sa joace alaturi de alti actori de diferite nationalitati?