| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, expresia " stare de dezagregare " este corectă?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

În cazul creierașului tău este corectă.

| Magie2525 explică (pentru gabicoo):

Adică spui că este incorectă?

| johnnny123 a răspuns:

Bine ai revenit, ne-ai lipsit.

Ce vrei să afli săptămâna asta? Din ce e făcută gheața, ce stare de agregare au morcovii, care este denumirea academică a șosetelor?

| gabicoo a răspuns (pentru Magie2525):

Adică spun că este corectă. Să mă explic: De la stat prea mult pe telefon creierașul tău s-a dezagregat și transformat într-o masă gelatinoasă cu densitate redusă. Și te rog să nu te mai scarpini în nas că ți se pot sparge sinusurile și să-ți curgă pe nas, creierașul tău aflat într-o stare avansată de dezagregare.

| Magie2525 explică (pentru johnnny123):

Nu este un răspuns la întrebarea mea.