| Birb a întrebat:

Buna tuturor.
Sunt la Tudor Vianu Bucuresti pe mate-info si nu prea fac fata la mate (profesorul de la clasa face numai probleme de olimpiada si nu intelege nimeni nimic). Nici la info si alte materii nu e f bine.
Stiti cum as putea sa ma transfer la alt liceu pe profil uman?

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai intrat pe baza unui examen la liceu. Inseamna ca te-ai descurcat.
Da, materia e grea la mate-info, trebuie lucrat zilnic.
Nu e ca cititul unei carti.
Trebuie sa te hotarasti ce vrei sa faci mai departe in viata, pentru ca de la profil uman e foarte greu sa revii la un profil real.