| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, toți sfinții au avut studii în teologie, adică toți au fost teologi?

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Da... De exemplu Sfântul Andrei care era pescar. Între doi guvizi mai studia niște teologie.

| Magie2525 explică (pentru johnnny123):

Tocmai tu răspunzi.

| johnnny123 a răspuns (pentru Magie2525):

Norocul tău, nu-i așa?

| Magie2525 explică (pentru johnnny123):

Nu, nu e așa.
Nu vreau să mă cert cu tine, dar dacă mai răspunzi în felul în care a - i făcut - o mai bine nu mai răspunde. Mă refer la ce mi - ai scris într- un răspuns, că o sută de întrebări sunt proaste.

| johnnny123 a răspuns (pentru Magie2525):

Și nu sunt?

| Magie2525 explică (pentru johnnny123):

Așa ți se par ție.
Uite - te cum răspund ceilalți la întrebări. Ei nu răspund așa de critic cum răspunzi tu.

| johnnny123 a răspuns (pentru Magie2525):

Da, numai mie mi se par. Nimeni altcineva de pe situl ăsta nu a mai făcut mișto de tine pentru întrebările pe care le pui.

Poate că ar trebui să mai treci o dată prin întrebările de genul "Care este parte de sus și care este partea de jos a corpului?" sau "Cum se numesc găicile?" și să recitești răspunsurile pe care le-ai primit și de la alți utilizatori, nu numai de la mine.