| crysty1067 a întrebat:

Buna va rog frumos cumva stiti daca facem maine sc? ca e Sf Andrei multi mi-au zis ca nu facem si altii ca facem nici nu stiu la fel mi-a zis si profesori ca facem altii ca nu facem

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Liceul meu şi şcolile şi liceele din oraş nu fac ore, n-au făcut niciodată. Dar se fac activităţi. Asta depinde de directorul vostru, dacă vrea să stea acasă sau să vină la şcoală, şi în aceaşi măsură de diriginte. Profesorii poate nu ştiu, sau zic că faceţi doar să vă sperie thinking În orice caz, o să fiţi anunţaţi azi happy.

7 răspunsuri:
| Xaylar2011 a răspuns:

Nu facem scola pe 1 decembrie da vezi daca se mai duce cineva la scoala maine du-te si u big grin FUNDA

| WedDye a răspuns:

Din cate am inteles si eu : "da se face scoala pentru ca sarbarbatori oficiale in care se ia liber! decembrie Pastele si Craciunul si inca cateva p care le-am uitat " laughing)

| crysty1067 explică (pentru QuadruplePersonality):

U de unde esti?

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru crysty1067):

Ţi-am trimis mesaj.

| crysty1067 explică:

Stiu ca de 1 Decembrie nu facem sc asta e si normal... dar eu vreau sa stiu de Sf Andrei ca nici diriga nu stie daca facem sau nu... si azi n-am ora cu ea

| crysty1067 explică (pentru QuadruplePersonality):

Aa oricum mersi:*:*

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru crysty1067):

Nu-ţi face griji. Chiar dacă nu faceţi oră o să vină să vă anunţe în pauze, sau vă va spune altcineva sigur.