| GabosRares a întrebat:

Buna ziua,

1. Daca am luat cambrudge-ul trebuie sa duc o copie dupa diploma sau ajunge un certificat online?

2. Daca a trecut o luna si nu mi-am comandat diploma cam cat timp dureaza?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

O copie dupa diploma pentru ce anume? Iti trebuie la liceu sau la facultate?

| gabicoo a răspuns:

Auăleuuuuu limba română săraca!

| GabosRares explică (pentru dullcat):

Pai sa nu mau dau competentele la bac

| dullcat a răspuns (pentru GabosRares):

Am inteles.Cred ca daca nu iti vine diploma in original la timp, poti prezenta si o copie.Intreaba de profesoara de engleza sau de diriginta, ele vor sti mai bine.Dar nu cred ca va dura mai mult de 2 luni si ceva.

| ionutchiriac222 a răspuns:

O părere sinceră, cum a fost la Cambridge? Ce nivel ai dat?

| Violleta2022 a răspuns:

Cere diploma si fa copii xeroxate dupa original.