| Teiywofaqyocsqeujeywiwhdhchfjriwoodhfhcbcb a întrebat:

Bună ziua! Dacă am media 7, 85, iar media liceului este de 7, 50, am șanse să intru?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Sunt sanse sa scada mediile. sau sa creasca. aplica si vei vedea, diferenta nu e mare si ai sanse.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Probabil ca ai sanse.Eu stiam ca poti trece si 10 optiuni pe acea lista, deci pana nu risti nu afli.Succes.

| darrio2007 a răspuns:

Tu ce crezi?

Răspuns utilizator avertizat
| Teiywofaqyocsqeujeywiwhdhchfjriwoodhfhcbcb explică (pentru Vasy34):

Vreau să menționez faptul că este un liceu teoretic. Am intrat pe pagina lor și am văzut media de anul trecut pentru profilul de filologie, (fără bilingv sau intensiv). Aceasta era cuprinsă între 8, 86 și 7, 50. Sunt 78 de locuri, iar liceul are 3 clase pentru acest profil. Nu am mai multe informații, dar cred că vor scădea mediile, deoarece s-a scos media din clasele 5-8. Nu am cunoștințe care au fost la acest liceu.

| ReddY25 a răspuns:

Da