| anonim_4396 a întrebat:

Bunna T. p. u. Am si eu o dilema. Sunt pe profil economic happy. Si nu. mi place de loc [nimic interesant] in schimb imi place si ma descurc ft bine la chimie si fizica si m.am gandit sa ma transfer la un profil stiinte ale naturii. Aici am 10, 9 la chimie si fizica. E o diferenta mare intre materia de aici si ce. a de acolo? Cand credeti ca ar fi mai bine sa ma transfer. intre semestre sau cat mai curand?happy.

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

între semestre
materia e aceeași

| robySz a răspuns:

Eu sunt la profil de stiinte ale naturii si din cate am auzit nu este mare diferenta intre chimia si fizica de la economic si cea de aici.Aici ai si biologia ca materie de profil, dar te descurci happy. La teza si la bac o sa alegi doar doua din acestea, deci nu e problema, poti alege chimia si fizica. In ceea ce priveste cand sa te muti, ar fi mai ine intre cele doua semestre happy. Sper ca te-am lamurit happy

| Booogdan a răspuns (pentru robySz):

Da. M.ai lamurithee hee. La biologie e un pic mai usor. ca e toceala!laughing.