| membrucac a întrebat:

Cand incepe scoala?

Daca aveti si un link cu o stire de cum incepe scoala e si mai bine, sa fie unu nou

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cursurile preuniversitare ( clasele 1-12 ) încep în 14 septembrie 2015!

Vezi structura anului şcolar 2015-2016 în O.M.E.N. nr. 4496/2015 de la linkul :
http://lege5.ro/......-2015-2016

Toate cele bune!

15 răspunsuri:
| Agenta000 a răspuns:

Pe 14 septembrie

| TheImpaler a răspuns:

Am auzit la stiri ca pe 1 septembrie. acum nu stiu ce sa cred ca cica e mare galagie ca s-a scurtat vacanta.

| TheImpaler a răspuns (pentru TheImpaler):

Al doi-lea link. primul l-am gresit

Răspuns utilizator avertizat
| nlko a răspuns:

Incepe pe 14, ca intotdeauna.

| Gabitza1611 a răspuns (pentru TheImpaler):

Si eu la fel!

| Denisica-gabriela_Petrache_1977 a răspuns:

Luni,14 sep.
Anul viitor pe 1 sep.

| Jessy1627 a răspuns:

Scoala incepe luni, 14 septembrie.

| TheImpaler a răspuns (pentru Denisica-gabriela_Petrache_1977):

Structura anului şcolar 2015-2016 s-a schimbat! Va începe pe 1 septembrie 2015 şi se va încheia pe 31 august 2016!

nu stiu ce si unde ai vazut tu...

| KM3 a răspuns (pentru TheImpaler):

Cum sa tina un an scoala? rolling on the floor

| TheImpaler a răspuns (pentru KM3):

Atata tine anul scolarwinking
si vacantele intra tot in anul scolar happy
un an tine....tot un an rolling on the floor

| TheImpaler a răspuns (pentru TheImpaler):

Atata ca incepe pe 1 septembrie si se termina pe 31 august. nu incepe pe 1 ian si se termina in dec.

| caroollina a răspuns:

14 Septembrie pana la urmalaughing la inceput se zicea ca incepe pe 1 Septembrie. Dar bine ca nu a fost asa :*