| ClonaHappy a întrebat:

Care are si poate sa imi dea variante de bac matematica M1 2010-2011-2012-2013. Va roog frumos. Dau funda. Sa fie variantele M1. Daca aveti si rezolvarile va rog. big grin

5 răspunsuri:
| ClonaHappy explică (pentru PVAAVU):

Astea sunt doar din 2009. Eu vreau exact dupa 2009. big grin

| PVAAVU a răspuns (pentru ClonaHappy):

Da-ti arata si din anii urmatori.

| ClonaHappy explică (pentru PVAAVU):

Imi arata doar cateva variante. Nu toate 100. Am cautat peste tot pe site-ul ala.

| reduceri a răspuns:

Printre teste si exercitii pentru matematica aici ai si variante din toti anii http://ofertereduceri.info/variante-bac-matematica/