| Belllla a întrebat:

Care credeti ca e mai usoara dintre filologie si stiinte sociale?

5 răspunsuri:
| iiKiduuu a răspuns:

Depinde la ce te pricepi, eu subt la filologie(cu romana) si nu e chiar asa greu, dar stiintele sociale sunt putin mai usoarebig grin

Abh
| Abh a răspuns:

Aia care iti place tie mai mult e mai usoara. Cu filologie ajungi profesoara si cu stiintele ajungi jurnalist, dar cu motivarea ta actuala as zice sa mergi pe filologie pentru ca la jurnalism ai nevoie de un oarecare nivel de pasiune ca sa prinzi un post.

| KateMiddleton a răspuns:

Stiintele sociale sunt mai usoare dupa parerea mea.

| DavidTTwowTT a răspuns:

Stiinte sociale, clar laughing

| iiKiduuu a răspuns (pentru Abh):

Nu ajungi numai profesor,winking