| XxAlexandruxX a întrebat:

Care e cel mai prost liceu din Galati?

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Vreun grup școlar
Grupul Scolar Industrial "GH.ASACHI"

| GEORGE a răspuns:

Liceul economiclaughing)))

| LaChatte a răspuns:

Este grupul scolar "Gh. asachi". vrei sa imi dai o fundita? PLZZZZZZZZZZZZZZ puppy dog eyes

| TotLora a răspuns:

Nu le mai stiu dupa noile denumiri dar iti spun ca nu exista liceu prost, exista elevi prosti care nu vor sa invete. Am sa-ti dau un exemplu. Am un amic care a terminat Liceul nr.3 ( e prin micro 39 ) considerat atunci un liceu de golani si analfabeti iar acum tipul este foarte bine cu casa proprie in Franta fiind programator la o firma renumita si si-a permis luxul sa puna conditii cand firma de aici i-a propus transferul in Franta. Deci?!

| GEORGE a răspuns (pentru TotLora):

Genial dar mai are si oi albe liceul ala laughing))