| RebecaMariaN123344 a întrebat:

Care este cel mai trăznit lucru făcut în copilărie?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
imi aduc aminte ca ai mei parinti au trebuit sa plece de urgenta in partea Bacaului imediat dupa ce am taiat porcu, m-au lasat la nasii mei de botez, eu am venit pe furis acasa, am spart geamu si am intrat in casa sa fur o bucatica de sorici cred ca aveam 6 aniwinking faza traznita este ca nu am recunoscutwinking
O zi frumoasa sa ai happy

| deeeaqq a răspuns:

Aveam 5 ani cred şi mă jucam cu nişte prieteni afară. Nu ştiam unde să mă ascund şi din întâmplare am luat un maxi-taxi şi pe la stația din Crâng mi-am dat seama ce bullshit am făcut. Şi m-am plâns să oprească şoferul pentru că îmi era frică. Of, of.

| anamariarot a răspuns:

Am fost la bunica-mea si am scos cenusa din soba. A nu se intelege ca am vrut sa o ajut, ci am imprastiat-o prin toata camera big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am facut lucruri traznite in copilarie...de ce nu ne spui tu? happy

| Dumbi a răspuns:

Am dat cu spray lacrimogen la scoala. Era 7 seara, trebuia sa iasa toti, am scos spray-ul si am dat la intrare in scoala, dupa administratorul scolii a trebuit sa stea sa aeriseasca 1 ora, 2 claselaughing))). A venit, apoi politia a doua zi la scoala sa vada ce s-a mai intamplat, a aflat ca ar fi dat cineva cu spray, si a dat cineva vina pe mine din alta clasa, dar noroc ca am cativa colegi de treaba si au spus ca nu am de unde sa am eu asa cevalaughing. A dat vina pe altcineva, dar nu i-a facut respectivului nimic, si nici mie. Doar o colega si un coleg stia laughing, bine a mai aflat inca cineva, dar noroc ca era de treaba si nu a spus nimiclaughing. Sa nu faci asa ceva, daca te stie toata lumea baiat cuminte si la locul lui, merita incercat, dar tot zic sa nu faci, e destul de periculos si din cate am auzit ca e o amenda destul de mare laughing).
Am facut multe smecherii in generala, multe doar stiute de mine, dar inca nu am terminat si mai timp de cateva laughing. Generala e cea mai smechera perioada a scolii, si cand ma gandesc ca mai sunt 4 luni…sad

| AlbNegru09 a răspuns:

Pfui. As putea sa-ti scriu o carte. Hai sa-ti spun pe scurt cateva. Am avut o prietena foarte buna in copilarie.
Eu si cu ea ne-am jucat intr-o masina Aro mai veche, stand in fata am vazut ca curge ceva ulei, nu stiam ce e, ne jucam cu chibriturile, un domn ne-a observat de pe geam, a zis sa iesim repede din masina, asa am si facut.
Intr-o alta zi ne-am dus in cimitir si am luat flori si lumanari de pe mormant, ne-am dus la o casa care era in constructii, intr-o camera am asezat toate lumanarile pe jos, coroanele pe sus agatate, am aprins lumanarile. A venit gazda, noi ne-am speriat foarte tare, am plans, a sunat la politie, a venit politia. Ne-a dus acasa cu cateva coroane si lumanari, cert eu m-am speriat foarte tare, ce o sa zica ai mei, stiind ce ma astepta acasa o bataie din partea tatalui meu de ce am facut lucrul acesta. Tatal prietenei mele nu i-a facut nimic, au inceput sa rada etc.
Intr-o zi ne-am jucat barba oarba intr-o piata eu, ea si sora ei. Mi-a pus un sac de rafie pe cap, era gaurit, am vrut sa vad ca sa nu ma impiedic sau ceva, m-a dus intr-un colt, unde crezand ca este noroi, era canal cu rahat. Eu am picat acolo, noroc ca sora prietenei m-a prins de un picior, prietena a strigat dupa ajutor. Eu intre timp eram in canal, nu reuseam sa ma ridic, de ce ma tot coborea in jos. Era un domn in preajma, si m-a tras afara. Dumnezeu exista, astazi nu mai eram in viata!
Multumesc ca m-a salvat.
Astazi, imi amintesc cu drag tot ceea ce am facut in copilarie, chiar si lucrurile acestea. Nu stiu daca e de ras sau de plans. Zambesc si merg mai departe.

| Denisa09Ax a răspuns:

Am trantit toata mobila de sufrageri cu tot cu tv
Si dupa am fost pedepsita.

| Diance a răspuns:

• Am fost o fire sictirită. Nu cred că am făcut multe idioţenii.
Dar, presupun că se pune atunci când am urcat câinele bunică-mii pe acoperiş.

| Hitalix22 a răspuns:

Am spart geamul masimii de politie (din greseala happy