| RoxYuuKikyo a întrebat:

Care sunt cele mai interesante subiecte despre Spania?
Din orice domeniu dar sa fie interesant! Va rog si va multumesc! kiss
Funditsssa! Evident love struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| KKKKiller a răspuns:

Vinuri, turism, mancare traditionala, monumente ce tin de arhitectura^^. Sper ca te-am ajutat. Daca vrei mai multe add boby_taurus

| mgtow a răspuns:

Au drumuri bune si inainte se traia bine la plan financiar (chiar daca multi erau necalificati) aveau salarii peste 1000€ dar acum se duce pe apa sambetei tara, a intrat unu la presedintie care le taie salariile si ii pune la ore suplimentare asa cum e in Romania cu majoritatea posturilor de munca.

| Biu a răspuns:

Sper ca te ajuta urmatorul link : http://mucroz.info/15-lucruri-pe-care-nu-le-stiai-despre-spania/

Numai bine:*

Răspuns utilizator avertizat
| RoxYuuKikyo explică (pentru Jadhandmade_Jadluxury_1969):

Daca iti dau funda imi mai spui? puppy dog eyes
Chiar este foarte interesant!