| dany4 a întrebat:

Ce ai imbunatati daca ai trai din nou?

Răspuns Câştigător
| Andreeagen a răspuns:

Ca sa imbunatatesc ceva ar trebui sa stiu trecutul
din cate stiu eu. te nasti fara trecut.

Asta e farmecu vietii sa inveti din greseli si sa treci mai departe.sa accepti decizile incorecte din viata ta.mai pe scurt.Sa te resemnezihappy

17 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

As deveni autodidact. Nu as mai merge la scoala deloc. Stiu ca educatia, pedagogia presupune invatarea individului intr-un spatiu institutionalizat si recunoscut prin foi fara valoare. Dar educatia mea reala nu am capatat-o in scoala, ci de la viata. As merge sa dau examenele finale si de recunoastere, dar in restul timpului mi-as dezvolta abilitatile si competentele care pe mine ma definesc ca personalitate. Si, cu siguranta, as fi mult mai buna.

| Razvan a răspuns:

Mentalitatea oamenilor. Misiune imposibila 3laughing

| JeSa a răspuns:

Faptulhappyde a nu mai fi "pudica"blushing...tongue

| User a răspuns:

Dumnezeu sa ma ierte... :-

| Bubble a răspuns:

Eh. m-as fi integrat altfel. as fi fost mai dura. nu as fi ratat unele momente. dar nah.happy asa e viata

| DeMentaa a răspuns:

Nik eu zic ca am o viata PERFECTa

| ☼loli☼ a răspuns:

Mi-ai amintit de un citat dintr-o carte... "daca ar fi sa-mi traiesc din nou viata, as face aceleasi greseli, doar ca mai curand" happy

| yoyodedeea a răspuns:

As citi mai multe carti...gen cand eram mik nu-mi placea sa citesc.

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

O sa-ti spun dupa ce mor.

| Deny_8368 a răspuns:

Nik ...imi place viata asa cu e

| Giuly_3112 a răspuns:

As fi mai buna la matematica rolling on the floor

| Giuly_3112 a răspuns:

Si ca si bro nu as mai fi asa de timida x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as apuca mai devreme de aikido si as incerca sa nu mai fiu dreak timidwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.Nu am regrete de niciun fel! Sunt multumita de tot happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine? sa ma gandesc...nimic!
Scuze daca tu cautai alt raspuns(nu referitor la persoana) dar nu prea am inteles intrebarea. Incearca sa fi mai precis!

| alecsx a răspuns:

M-as duce la scoala laughing

| vincze a răspuns:

Eu sincer mi-as imbunatati credinta fata de Dumnezeu, credinta fata de a face bine! Un exemplu mai pe inteles:dupa o zi de munca vrei sa te odihnesti, nu? Asa si cu viata traita rau! Odata o gresesti, a duoa oara garantat nu ai mai faceo...