| Alin0020 a întrebat:

Ce ati prefera facultatea de marketing la Universitatea din Bucuresti sau facultatea de tehnologia produselor agroalimentare din Timisoara?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Depinde de preferintele tale, fiecare program de studiu are puncte forte si puncte slabe. Dear as opta pentru Bucuresti intrucat este capitala si Universitatea Bucuresti este o universitate de prestigiu, eu asa as opta. Dar sa stii can u exista facultate de marketing la Universitatea Bucuresti ci mai degraba la Academia de Studii Economice Bucuresti. La universitatea Bucuresti ce ai spus tu este Facultatea de Administraţie şi Afaceri, Universitatea din Bucureşti.

2 răspunsuri:
| Alin0020 explică (pentru Anonimuserr):

Da,e facultatea de administratie si afaceri si are si specializarea marketing!

| Anonimuserr a răspuns (pentru Alin0020):

Eu as alege sa vin la Bucuresti daca as fi in locul tau. Sunt camine si unele moderne se invata bine etc.