| Wehrmacht a întrebat:

Ce ati vrea sa schimbati la scoala?

36 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fie un sistem de invatamant mai normal deoarece acum e dat peste cap si rau organizat. O zic pentru cei care merg la scoala ca eu am ocupatie cu ce e in avatarul meu.

| ThePoet a răspuns:

Capacele de la wc. As vrea sa fie galbene. Funda?

| Gangzbang a răspuns:

Fara teme, fara ora de matematica, fara ora de franceza, 3 ore de sport pe zi laughing 25 de minute pauza, profesori mai de treabalaughing))

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ne mai dea teme..pentru ca nu au rost, am invatat in clasa, de ce sa mai avem si teme?laughing

| Alexandra7201 a răspuns:

Eu as vrea sa schimb profesorii cu unii care isi dau interesul si ne invata cat mai multe lucruri interesante care ne vor ajuta in viitor, intr-un mod placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 ore pauza, o ora de desen si una de sport, iar cand stam pana la 2 sa fie si muzica laughing. In general..cam tot.

| ArkanHell a răspuns:

Sa nu mai existe violenta si injuraturi, note scazuta poate chiar exmatriculare pentru fiecare jignire etc, sa fie profesori exigenti si care dau note proaste

| denisastratila a răspuns:

La ora de franceza, as vrea sa schimb pe profa!

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru ThePoet):

De ce? Sa nu se vada "pipi"?laughing)

| JamilaGizeh a răspuns (pentru ThePoet):

laughing

| ThePoet a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Eheee. Uite aici cineva care cunoaste cum sta treaba. rolling on the floor

| MatiesIonut152212 a răspuns:

Sa se duca dracuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot. fara teme, fara scris, fara matematica etc.

| faramatania a răspuns:

Mare lucru, nu, pare OK pana acum, sau s-ar putea sa nu mai fie mult pana la acest OK.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Intr-o scoala ar trebui sa primeze educatia si invatamantul.In momentul actual nu stiu care primeaza.Sa se puna accent pe limbi straine si materiile sa contina lucruri concrete ce te ajuta pe viitor (ex matematica si fizica sunt mult prea aglumerate).Ore de sport mai multe, ore de calitate de informatica, curatenie, un teren de sport mai mare precum si o sala de sport echipata, haine ingrijite (nu buric pe afara, gene de 20 cm, unchii de jum de metru etc.Si schimbari si din partea profesorilorsad

| RoseQueen a răspuns:

Doar totul!

| MeGustaaaaa a răspuns:

Sincer, nimic...De ce?
Pentru ca avem pauzele mici de 10 minute iar cele mari de 20.Profesorul de mate ne lasa cu caietele deschise, telefoane si calculatoare la teze si teste.La romana nu, da` ne spune si profa` cate ceva.La engleza, franceza si istorie, stam cate doi la teste, ne ajutam.In restul orelor, e cool.E usor.Si odata cand am facut ore cu directoru`, ne-am jucat spanzuratoare.Aaa.Totusi, as schimba ceva... Femeile de serviciu si...culoarea scolii.laughing)Funda?

| Alexia23 a răspuns:

Totull

| LollypopMe a răspuns:

Toaleta pentru. fete as vrea.As dori sa fie cate un wc pentru fiecare fata si baia sa fie mai mare cum este a baietilor(daca ma intrebati de unde stiu, am intrat acolo) Sa avem pauze de... sa zicem o ora, sa nu mai avem teme multe, as mai dori sa scrimb in cat timp sa avem un test.Intr-o ora un test! nu in 10 minute cum am eu la scoala. Funda?

| NotoriousG a răspuns:

Pai :
1) 55 de minute pauza si 5 minute ora.
2) sa nu se dea 3 daca nu ti-ai facut tema

| ραяαмσяє a răspuns:

Profesorii oh go on.

| LollypopMe a răspuns (pentru LollypopMe):

Dar, as dori sa facem toate materiile dar fara teme!

| alexia222 a răspuns:

Oooo foarte multe

| MCRgurl a răspuns:

As vrea sa-mi schimb profa de engleza care ne pune 2 fara motiv(crede-ma nu are prea multe motive)toalete igienice si curate, peretii care ai impresia ca se darama pe tine la cum sunt si ar fi scoala perfecta.

| Vali0n a răspuns:

Sa se schimbe scoala in loc de scoala sa fie un parc de distracti laughing

| KellyGreen a răspuns:

1. sa o schimbe pe profa de engleza, femeia aia e nebuna de legat
2. profu de muzica sa pronunte si el ca omu" don giovani" nu dooooooooon giovvvvvvvvvani.
3. asa sa fie ora mai scurta ( cam 5 secunde deja e mult)
4.Sa fie profi mai intelegatori si sa nu tipe, si sa nu iti fie frica cand intri la ora si sa te gandesti vai ce chin urmeaza.

| millyca a răspuns:

Cand eram la scoala nu imi doream sa-i mai schimb nimic, imi doream din suflet sa se darame!

| Gabriela001 a răspuns:

O ora pauza si 10 min oralaughing
pe profa de mate rolling on the floor

| BluishAngel a răspuns:

Pff,daca ar fi dupa mine i-as da foc laughing