| Wehrmacht a întrebat:

Ce ati vrea sa schimbati la scoala?

36 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Ce sa schimb, i-as da foclaughing

| mixxjim a răspuns:

Totul: profesori care sa-si dea interesul, programa scolara facuta cu cap si cu logica si potrivita cu varsta celor care trebuie sa invete dupa ea, teme normale la capul lor laughing nu sunt la scoala dar ma ia toata groaza cand vad ce aberatii de teme primiti. as face din intrebarea asta o petitie catre ministerul invatamantului sa faca ceva sa readuca invatamantul la normal, sa nu se mai planga aiurea ca nu se invata, ca e doar vina lor.

| Delyaaa a răspuns:

In primul rand vreau sa vin la scoala de la ora 9 sau chiar 10, sa facem ore pana la 12, sa schimbe profa de engleza si profu de mate, sa nu ne mai dea lecturi suplimentare! aa; a0

| Mihaita23 a răspuns:

Sa nu mai fie teme si sa nu mai fie teza.

| JamilaGizeh a răspuns:

Sa nu mai existe MATEMATICA

| logatcamembru a răspuns:

Fara note sub 5. laughing:X:X