| wildlyon a întrebat:

Ce credeti ca este mai important: sa faci o facultate care iti place dar unde nu stii ce o sa gasesti de munca dupa sau o facultate mai grea, nu chiar asa placuta, dar cu sanse mai mari dupa terminare? Multumesc

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sa fac ce imi place. Daca nu iti place o facultate n-o sa-ti placa nici meseria pe care o vei "putea" face, si asa iti cam distrugi viata.

| Rakanishuu a răspuns:

Facultatea cu sanse mai mari dupa terminare, adica ai sanse mai multe sa te intretii.

| FadetoBlack a răspuns:

Nişte exemple concrete?

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

Nu stiu, eu am ales intr-un fel a 2a varianta, vom vedea ce se intampla.

| wildlyon explică (pentru FadetoBlack):

Geografie si limbi straine

| FadetoBlack a răspuns (pentru wildlyon):

Trebuie să alegi dintre cele două?