| Roxaanaaa a întrebat:

Ce faceti voi in "saptamana altfel"?

Răspuns Câştigător
| LenaleMinato a răspuns:

La romana :piesa de teatru
La mate:probleme de logica
La Engleza; filme in Lb. engleza
La franceza:filme in lb.franceza
La biologie:excursie la zoo
La Pictura:pictam cu ochii inchisi
La Sport:competitii sportive
La informatica:facem filmulete in Powerpoint
La Istorie:mergem la muzeu
La fizica:experimente
La muzica:concurs de recunoscut melodii si compozitori
La tehnologie:mergem la muzeul satului si invatam sa facem oale laughing
La geografie:orientare in spatiu
La religie:povestiri religioase

10 răspunsuri:
| delia1999 a răspuns:

1.mergem in excursii (prin imprejurimi)
2.desfasuram diferite activitati in scoala

| IonutGosa a răspuns:

O drumetie, pe un deal din apropiera orasului, capionatul de fotbal si diferite proiectehappy

| Robert_Ilin_1998 a răspuns:

Excursii.

| ellena3322 a răspuns:

Pai noi intr-o zi facem niste decoratiuni florale mergem si cautam diferite specii de arbori prin padur mergem la bd pentru a vedea albinele cu stuprile lor adica familia albinelor.Mai avem o tema calul pretenul oamenilor dupa mai avem si niste cantari pascale si mergem sa vedem biserica. Apoi avem un concurs de caraoke si parada costumelor din materiale reciclare si multe altelea.

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

De fiecare data cand intrebam pe vreun profesor ne zice: "nu stim.vom vedea" laughing

deci, nu e chiar sigur...am inteles ca excursii avem voie sa facem doar prin imprejurimi.sad
la bio cred ca vom face un proiect cu pet-urile(EDUPET).
tu ce vei face?

| Roxaanaaa explică (pentru AmyAmaLyAAA):

Esti in clasa a 8a? pentru ca mi-am dat seama ca ai spus despre peturilaughing

| Roxaanaaa explică (pentru LenaleMinato):

Foarte frumoshappycati ani ai?

| LenaleMinato a răspuns (pentru Roxaanaaa):

12 ani.

| Roxaanaaa explică (pentru LenaleMinato):

Dirigintele vostru are idei bune pentru"saptamana altfel"happy

| AmyAmaLyAAA a răspuns (pentru Roxaanaaa):

Pai,nu; sunt in a-6-a.scoala e intr-un proiect(edupet) si toate clasele aducem sticle.trebuie sa strangem peste 1000 de kg de peturi! laughing:O