| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă daca vezi un craniu in jarul de la foc

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic.

| ReddY25 a răspuns:

Nimica

| siriusblack98 a răspuns:

Inseamna ca esti genul de persoana dispusa sa creada in basme de adormit copii.

| Simpatic a răspuns:

Ai vazut asta in foc? cum?
de mic copil am urmarit special asta, de la foc de tabara, focuri in excursii, gratare etc niciodata nu mi s-a aratat nici Lucifer nici nu am avut premonitiiwinking

nu e nimic, a fost probabil un fel de halucinatie de moment, daca ele se repeta atunci pot spune ca este ceva problematic

| Cristi17771 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu se a repetat, aseară a fost prima data la la ora 3 fix m-am dus sa bag pe foc că aproape se atinsese și atunci l am văzut cam de dimensiunea pumnului și parcă era sculptat perfect un craniu, am vrut sa ii fac poza nu pornea aplicația(nu se a mai întâmplat până acu sa nu meargă) am redeschis camera se vedea negru, am repornit din nou și când am dat să apas pe " fotografiază " s-a crăpat in 2 jarul, și nu prea știu jar sa crape așa, in fine mulțumesc pentru răspunsuri

| dullcat a răspuns:

Ca ai o imaginatie bogata.Atat.

| Hyperion7 a răspuns:

Îți face o vrăjitoare voodoo

suntserios
| suntserios a răspuns:

Înseamnă că a picat proțapul in foc și a ars berbecuțul

| gabicoo a răspuns:

Înseamnă că este cazul să lași dracului "iarba" - că e din import și să treci la astea de ale noastre gen țuică de electrozi - și ai să vezi doar steluțe și fluturași.

| Lukasssz a răspuns:

Vine bau bau